Nadal o význame pozitívneho jazyka tela

v tenise

Všetci športovci chápu význam pozitívneho rozhovoru. To, čo si uvádzate, nastaví presne to, ako vykonávate v ťažkých chvíľach.

Ak sa zbíjate na súde, táto negativita sa prejaví v chybnej hre v zápasoch.

Aj keď je samostatný rozhovor kritický, športovci interagujú presne to, ako sa cítia jedným značnejším spôsobom … reč tela.

Vaše telo posiela do vášho mozgu výkonné správy, ktoré ovplyvňujú vašu úroveň konkurencieschopnosti, ako aj na hranie na súde.

Rovnako hovorí vášmu súperovi, že ste naštvaní alebo frustrovaní.

Negatívny reč tela, ako je trasenie hlavy, zavesenie hlavy, zlé držanie tela, zamračené, zaťaté ruky alebo buchnutie vašej rakety vytvárajú intenzívne, nepriaznivé a rušivé emócie.

Celý nepriaznivý jazyk vedie k úzkosti, zhoršeniu a výkonu, takže by ste mali byť ostražití, pokiaľ ide o správy, ktoré si posielate.

Rafael Nadal platí osobitný záujem o reč tela, najmä počas jeho dominantného behu na jeho 16. majstrovstvá Grand Slam.

Nadal vyhral svoj tretí titul US Open tým, že porazil Kevina Andersona v priamych súboroch, 6-3, 6-3, 6-4, zatiaľ čo zasiahol 30 víťazov, ako aj iba 11 nevynútené chyby.

Aj keď Nadal vyhral finále presvedčivým spôsobom, úspech predstavuje prvýkrát v Nadalovej profesii, v ktorej sa zhromaždil zo stanoveného v troch zápasoch EN Cesta k titulu.

Nadal sa javil pokojne v celom finále Grand Slam, aj keď v prvom sade bolo niekoľko hier Deuce, ako aj body zlomu.

Nadal: „Nie, nebol som pokojný. Bol som nervózny, avšak všetok reč tela, ktorý nie je v pozitívnej metóde, je hlúpy, pretože je to proti vám. [Je to jedna z vecí, ktoré som sa snažil robiť celý svoj život, že mi reč tela pomáha, nechodí proti mne. Pretože [reč tela] je jednou z vecí, ktoré závisia od mňa, nie od súpera. “

Z Nadalovho vyhlásenia je niekoľko jedál:
Po prvé, reč tela je voľba; Je to pod vašou kontrolou. Váš reč tela nie je spravovaný súperom, riadkovým sudcom, divákmi alebo okolnosťami zápasu.

Po druhé, výber nepriaznivého reči tela nemá vôbec zmysel. Výber nepriaznivého jazyka tela je ako výber hrať bez rakety.

Ak chcete hrať na svojom vrchole, vyžaduje si vyzbrojenie najlepších zariadení, ktoré obsahujú najlepšie myslenie, ako aj myslenie.

Ak zistíte, že presne zvládnete, ako sa budete správať na súde, budete môcť udržať svoje emócie v kontrole a kontrolovať úroveň nervov, ktoré zažívate v súťaži.

Pre oveľa lepšiu reč tela na súde:
Najprv určte konkrétne druhy nepriaznivého reči tela, do ktorého sa zapojíte počas tenisových zápasov, ako sú hlava dole alebo prepadnutie ramien.

Ďalej určte, kedy máte často nepriaznivý reč tela často.

Je to po strate súpravy alebo po tom, čo ste zasiahli niekoľko záberov? Vyhľadajte typické scenáre, ktoré spúšťa tieto nepriaznivé správanie tela.

Nakoniec vyberte alternatívne aj pozitívne správanie. Napríklad: „Keď som zastrelil dlho, zhlboka sa nadýchnem, zdvihnem hlavu a vytiahnem moje plecia späť.“

Tým, že si uvedomujete správy, ktoré sa posielate, môžete tieto správy nahradiť oveľa pozitívnejšími a samovražeckými správami.

Naučte sa všetky moje techniky pre oveľa lepšie vyrovnanie na súde:

Naučte sa osvedčené techniky mentálnej hry, aby ste vykonali svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoje najlepšie aj veľa pozitívnych hier na zápasy?

Často počujem, ako sa hráči vrhnú na základe problémov, keď sa hrajú v zápasoch …

“Pred zápasmi som tak pevne alebo napätý, že nemôžem priamo uveriť alebo mať v mojej hre akýkoľvek typ rytmu.”

“Zdá sa, že moja dôvera zmizne, keď idem od metódy k zápasom a nechápem prečo.”

“Som tak frustrovaný, že zasiahne zlé strely alebo chybami, ako aj snehové gule.”

“Očakávam toľko, keď hrám, že sa rozpadnem a stratím dôveru, keď zápas nejde podľa plánu.”

Úspešní tenisoví hráči presne zistili, ako vykonať s najvyššou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vykonať s najvyššou dôverou v zápasy, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Hráči: Presne objavte, ako sa riadiť svojou dôverou, zamerať sa čo najlepšie, ako aj vyhrať oveľa viac blízkych zápasov.

Rodičia: Pomôžte zvýšiť dôveru svojho juniorského tenistického hráča na turnaje. Stačí veľa programu na iPod vášho prehrávača!

Tréneri: Zvýšte dôveru vášho tímu pomocou jednoduchých, preukázaných mentálnych stratégií.

Inštruktori: Presne objavte, ako poskytnúť svojim účastníkom výhodu mentálnej hry.

Využite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoje duševné tvrdénull