Aplikácia District Detroit, ktorá sa pridá k prvotriednym klientskym zážitkom v Bit Caesars Arena

Olympia Entertainment, Olympia Pokrok v Michigane, ako aj Venuetize odhalil tento týždeň aplikáciu okresu Detroit, poskytovaná spoločnosťou Xfinity, ktorá sa teraz ponúka v aplikácii App Store, ako aj obchod Google Play. Aplikácia je ďalšou fázou záväzku organizácií ponúkať prvotriedny hosťujúci zážitok v aréne Bit Caesars, ako aj v celom okrese Detroit.

Pred odchodom z domu môžu fanúšikovia využiť aplikáciu na objavenie udalostí v okrese Detroit, kúpte si lístky, ako aj parkovanie, ako aj objaviť najlepšiu cestu k skvelým obchodom s parkovaním automobilov, ako aj miest. Keď je spojená s účtom hosťa Ticketmaster, aplikácia District Detroit sa tiež stáva najpraktickejším spôsobom vstupu do arény Bit Caesars, ktorá dnes oficiálne otvorila svoje dvere pre verejnosť (12. september), čo predstavuje nový vek športu a domácu zábavu v meste.

Aplikácia tiež zlepšuje zážitok návštevníkov v aréne Bit Caesars s odhalením objednávania potravín a nápojov, ktoré umožňujú Detroit Red Wings, Detroit Pistons, ako aj fanúšikov udalostí, ako aj platia za koncesie zo svojich sedadiel. Aplikácia navyše umožní jednotlivcom zvládnuť svoje lístky oveľa rýchlejšie s presadzovaním lístkov a predajom lístkov.

Aplikácia District Detroit podporuje nielen hostí, ktorí idú do Red Wings, ako aj hry na piesty, ako aj udalosti v aréne Bit Caesars Arena, ale aj so zvyškom okresného Detroitu je spojená. Fanúšikovia si môžu kúpiť vstupenky, ako aj parkovanie automobilov na predstavenia v historickom divadle Fox, Fillmore Detroit, ako aj viacerých ďalších miest. Dômyselné 3D máp pomáhajú hosťom orientovať na miestach a poskytnú navigáciu otočného otočenia do akéhokoľvek typu cieľa.

Aplikácia District Detroit bude tiež miestom pre špeciálne partnerské zážitky vrátane mojej miestnosti My Meijer, ktorá sleduje zúčastnené fanúšikovia hier, ako aj program Chauffeur určený Budweiser, ktorý prospieva fanúšikom, ktorí sa zaväzujú zostať triezvy počas podujatí.

Nadchádzajúce funkcie budú zahŕňať online asistent, ktorý bude odpovedať na obavy hostí, ako aj priame odkazy na príslušný materiál v aplikácii, okrem rýchleho výstražného systému udalostí, ktorý ponúka držiteľom sezónnych lístkov jednoduchý prístup k svojmu zástupcovi účtu.

Spoločnosť Olympia Home Entertainment spolupracovala s platformou Venuetize, mobilnou prvou platformou, ktorá sa špecializuje na hlboké integrácie tretích strán, ako aj na služby detekcie miesta, aby poskytovala aplikáciu.

Tom Wilson, prezident, ako aj generálny riaditeľ spoločnosti Olympia Entertainment, povedal:

Zaviedli sme mobilnú aplikáciu „One-Dop Shop“, ktorá integruje niekoľko udalostí, ako aj aktivity súvisiace s polohou, aby sa zlepšili zážitky z hostí v okrese Detroit. Náš výber Venuetize je výsledkom našej komplexnej výskumnej štúdie, aby sme objavili najlepšieho inovačného partnera, ktorý nám pomáha poskytnúť individuálne skúsenosti svetovej úrovne.

Karri Zaremba, spoluzakladateľ, ako aj COO spoločnosti Venuetize, dodal:

Je nám cťou, že sme boli vybraní spoločnosťou Olympia Home Entertainment pre takúto ambicióznu prácu, ako aj na poháňanie svojej mobilnej stratégie novej generácie. Domáce zábavné okresy, ako aj pracovné miesta pre pokroky v oblasti zmiešaného použitia v konečnom dôsledku napíšu jadro „inteligentných miest“, čo je presne to, čo bola vyvinutá platforma spoločnosti Venuetize, ako aj architekt, aby slúžila.

O Bit Caesars Arena:

Domov Detroit Red Wings, Detroit Pistons, ako aj ďalšie športové, ako aj domáce zábavné podujatia, koncerty, domácnosti, ako aj susedské funkcie, nová aréna Bit Caesars, ktorá sa dnes oficiálne otvorila, 12. septembra 2017 – Arena Bowl, blízkosť akcie, ako aj fantastické zameriavacie línie.

Bit Caesars Arena, bohaté na zvyk pôvodného Red Wings Six ™ Detroit Red Wings. z 50-blokovej revitalizačnej práce chápanej ako okres Detroit.

Dnešné oficiálne úvodné predstavenia sú úplne prvé z mnohých zaujímavých hier, predstavení a podujatí usporiadaných počas zvyšku roku 2017, ako aj ďalej. Úplne prvé predstavenia budú splnené prvou hrou Detroit Red Wings Preseason 23. septembra, ako aj prvou detroitskou piestovou preseason v októbri. Hviezdy ako Janet Jackson, Jay-Z, Picture Dragons, Katy Perry, ako aj mnoho ďalších, sú tiež rezervované, aby vykonali v nasledujúcich mesiacoch.

Little Caesars Arena sa nachádza v okrese Detroit – 1,2 miliardy USD naživo, pracuje, ako aj rozvoj, ktorý podporuje prestavbu mesta – jeden z najväčších športových, ako aj pokrok v domácej zábave v krajine.

Všade okolo bit Caesars Arena, nová kancelária so zmiešaným využitím, maloobchod a rezidenčné budovy reklamanull