Nová zápasová liga zabezpečuje Menominee National Arena pre inauguračnú sezónu

Oshkosh, Wisc. – Bývalí vysokoškolskí zápasníci, ako aj fanúšikovia z celého sveta si budú môcť vychutnať American ProStyle Wrestling LLC (APW) v Menominee National Arena, kde sa budú vysielať zápasy počas celej úvodnej sezóny.

APW nedávno predstavila tímovú ligu, ktorá kombinuje tri zápasové disciplíny grécko-rímskeho, freestyle a štýlu ľudí do jedného akčného, špecializovaného typu boja. Nová liga vyplní priestor pre bývalých vysokoškolských zápasníkov, ako aj pre fanúšikov, ako aj bude zahŕňať mužských aj žien, ktoré súťažia proti jednému ďalšiemu v dvojitých zápasoch, ktoré sa budú konať v aréne mesačne od júla 2019 s februárom 2020.

„Pretože zápas je obchodovateľný šport so silnou fanúšikskou základňou, zápasníci musia byť schopní zarobiť si peniaze a robiť niečo, čo milujú,“ uviedol Daniel Jackson, americký zakladateľ Wrestling Wrestling. “Túto ligu sme vytvorili, aby sme zápasníkovi dodali nejakej peňažnej bezpečnosti, zatiaľ čo sme sledovali svoje sny po vysokej škole v medzinárodnej úrovni, ako aj o víťazstve olympijských a medailí majstrovstiev sveta.”

Niekoľko národných šampiónov, ako aj divízie I, ako aj II. All-Američania sa už venovali lige.

Športovci, ako aj organizátori uviedli, že zápasy APW budú priaznivé pre rodiny s deťmi a budú fungovať aj tých najlepších bývalých vysokoškolských zápasníkov, ktorí sú proti sebe navzájom.

Ponúka sa sezónne vstupenky.