Škola divízie III v Maine otvára atletické centrum vo výške 200 miliónov dolárov

Niekoľko športových investícií do štátu Maine bude mať za následok nové a vylepšené športové miesta vrátane nedávneho otvorenia atletického a rekreačného strediska vo výške 200 miliónov dolárov na Colby College na Colby College v The Colby College v The Colby College v The Colby College v The Colby College v The Colby College v The Colby College Mesto Waterville.

Atletické a rekreačné stredisko Harold Alfond je budova s ​​rozlohou 350 000 štvorcových stôp, ktorá sa stane jedným z najpokročilejších miest divízie III v krajine. Projekt bol umožnený z filantropickej podpory nadácie Harold Alfond Foundation.

Medzi funkcie centra patrí 50-metrový bazén Myrtha (jediný taký bazén v Novej Anglicku), ľadová aréna a tri regulačné basketbalové/volejbalové súdy. Miesto konania zahŕňa aj Squash Center s deviatimi súdnymi súdmi v oblasti majstrovstiev, vnútorné súťažné centrum so šesťprúdovými stopami, usmerňovacími tenisovými kurtmi a ubytovaním v teréne pre stĺpový trezor, vysoký skok, dlhý/trojitý skok a Shot Put and 42-noha vysoká lezenie a boulderingová stena.

„Nové atletické a rekreačné stredisko Harold Alfond je rozšírením Colbyho poslania rozvíjať a vzdelávať študentov holisticky a pomáhať im súťažiť v triede a mimo nej, aby dosiahli dokonalosť vo všetkých oblastiach ich života,“ povedal Mike Wisecup, viceprezident a Harold. Alfond riaditeľ atletiky v Colby. „Či už ide o rozmanité športové alebo individuálne fitnes iniciatívy, konkurenčnú alebo rekreačnú atletiku, aktívny a zdravý životný štýl je dôležitou súčasťou študentského zážitku v Colby. Cieľom nového zariadenia je podporiť túto skúsenosť na najvyššej možnej úrovni a dodať najlepšie dostupné zdroje. “

Miesto konania bude hľadať certifikáciu LEED Gold a bolo vytvorené a postavené na podporu pozície univerzity ako jedného z popredných udržateľných kampusov v krajine a jedného z iba štyroch, ktoré dosiahli uhlíkovú neutralitu.

“Dokončenie centra uprostred pandémie malo svoje výzvy, ale teraz, keď sa otvorí, sa ukáže ako významná výhoda, pretože pomáha uľahčiť bezpečné akademické a atletické prostredie ako súčasť Colbyho návratu do plánu kampusu,” uviedol Wisecup . „V skutočnosti sa tam koná niekoľko tried a dúfame, že v blízkej budúcnosti nám to tiež umožní usporiadať vybrané súťaže.“

Dar pre Colby bol súčasťou 500 miliónov dolárov, ktoré Nadácia Harold Alfond nedávno poskytla ôsmim projektom v celom štáte vrátane ďalších troch atletických projektov vrátane vylepšených športových miest pre systém University of Maine.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail