Kempersports, ako aj 3Step Sports odhalenie Partnership

, Kempersports, rezidenčná alebo komerčná nehnuteľnosť, ako aj spoločnosť Experience Administration Company, odhalila novú dlhotrvajúcu zmluvu s 3STEP Sports, mládežníckou športovou udalosťou, ako aj majiteľom klubových tímov.

Spoločnosť Kempersports spracováva viac ako 100 športov, voľný čas, ako aj zariadenia na udalosti, ako aj cieľové letoviská na celoštátnej úrovni. Bude to špeciálna správa o rezidenčných alebo komerčných nehnuteľnostiach, ako aj reklamný partner pre športové zariadenia 3STEP. Zmluva využije silné stránky spoločností na poskytovanie služieb mladým športovcom, ako aj ich domácnostiam po celej krajine.

Súvisiace príbehy

ESPN Wide World of Sports, ktorý usporiada americké mládežnícke futbal 2023 Národné majstrovstvá

Prvé americké mládežnícke futbalové futbalové majstrovstvá smerujúce na Virginia Beach

Americký mládežnícky futbalový národný pohár prezidentov smeroval do Wichity v roku 2023

Národná rada pre mládež Tomeet v spojení s tímami

Americké mládežnícke futbalové súpravy Presidents Cup, ako aj stránky Národných šampionátov

„3Step Sports je nesporným lídrom v klube Youth Sports Club a zážitkom z udalostí,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Kempersports Steve Skinner. „Pomocou našich štyroch desaťročí odbornej spôsobilosti v oblasti riadenia, ako aj reklamných športov, ako aj nehnuteľností na voľný čas sa pozeráme na to, aby sme priniesli presne tú istú úroveň pozoruhodných zásielok hosťa pre každú z nehnuteľností 3STEP v celej krajine.“

Zmluva je súčasťou dlhodobého plánu na zlepšenie všeobecných skúseností pre účastníkov pre mládež. Spoločnosť Kempersports poskytne administratívu zariadení najlepšie metódy na 3 kroky, pričom bude podporovať a kresliť ďalšie programovanie, ako aj susedský dosah na svoje miesta. Obidve podnikanie sa venuje zlepšovaniu športových skúseností pre mládežníckych športovcov, ako aj poskytovaniu skúseností, ktoré zodpovedajú všeobecným premiérovým požiadavkám stanoveným v športovom programovaní, súťažiach a obsahu značky.

“Šanca na partnerstvo s Kempersports sa úplne zosúladí s našou víziou poskytovania najlepších športových zážitkov pre mládež v triede našim športovcom, rodičom, trénerom a fanúšikom na každom podujatí, ako aj na zariadení,” uviedol tvorca 3STEP, ako aj generálny riaditeľ Policajt David Geaslen. „Dlhá história riadenia športových nehnuteľností spoločnosti Kempersports bude naďalej zvyšovať platformu 3STEP v celej krajine.“

Okrem toho, že má aj prevádzkové zariadenia, je 3Step Sports zdrojom miest, ako aj pre ich príležitosti na podnikanie. 3STEP má aj partnerov so zariadeniami na zabezpečenie programovania s klubom a ekosystémom udalostí.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail