Majstrovstvá mužského basketbalu divízie III sa vracia do Fort Wayne

Fort Wayne, IN – Po troch rokoch sa mužské basketbalové majstrovstvá NCAA Division III vráti do Allen County War Memorial Coliseum 18. a 19. marca na víkend basketbalu a oslavy. . Fort Wayne je pripravený usporiadať majstrovstvá do roku 2026.

Pochod do Fort Wayne začína teraz! Za menej ako 110 dní bude Fort Wayne opäť súčasťou histórie majstrovstiev NCAA.
„Po usporiadaní úspešného šampionátu v roku 2019 plnom fanfár sme nadšení, že sa môžeme vrátiť do Fort Wayne a opäť korunovať mužský basketbalový majster divízie III v srdci basketbalovej krajiny,“ hovorí Alex Mortillaro, koordinátor šampionátov a aliancií NCAA.

Vstupenky sa budú predávať 3. decembra a tí, ktorí si v ten deň kupujú vstupenky, sa budú zaobchádzať so špeciálnou jednodňou 4 vstupeniek za 80 dolárov. Vstupenky na pravidelné ceny sú pre dospelých 30 dolárov; 25 dolárov pre študentov/seniorov/vojenských lístkov na celoštátny lístok. Viac informácií a nákup lístkov vopred na stránke Muspartans.com/ncaa.

„Ako zúčastnený tím na majstrovstvách 2019 bol zážitok z chôdze do arény a fanúšikov nielen zúčastnenými školami, ale aj z komunity v stánkoch, pozoruhodným pocitom. Aj keď sme nadšení, že sa vraciame späť do hry, ktorú milujeme, sme nadšení, že sme opäť privítaní späť do mesta Fort Wayne, mesto, ktoré skutočne vie, ako oslavovať, “hovorí Mike Schauer, predseda výboru NCAA.

Navštívte Fort Wayne, Manchester University a War Memorial z Allen County Coliseum – miestni hostitelia mužského basketbalového šampionátu divízie III – sú pripravení znova ukázať, prečo sú veľké miesto, pohostinstvo Fort Wayne, pohostinnosť a komunita ideálnym domovom pre divíziu III. Pánske majstrovstvá basketbalu.

Ročný hospodársky vplyv sa odhaduje na 575 000 dolárov za každý rok majstrovstiev.