Republika FC pripravuje novú víziu pre majiteľa republiky FC v centre mesta

, ako aj predseda Kevin Nagle, oznámil novú víziu pre štadión Railyards, aby vytvoril susedské držanie, ktoré pomôže Sacramento urýchliť jeho uzdravenie z pandémie a ponúkať Nový dom v centre mesta pre športy a zábava. V rámci oznámenia klub vydal predbežné vykreslenie koncepcie nového štadióna.

Majiteľ FC Sacramento Republic, ako aj generálny riaditeľ Kevin Nagle, povedal:

Chceme vyvinúť futbalový štadión svetovej úrovne v železnici, ako aj začať ďalšiu dekádu republiky FC. Sme pripravení s novou víziou, ktorá nám umožňuje vziať náš osud do našich vlastných rúk, ako aj produkovať držanie susedstva, ktorá bude rásť s tímom, ako aj s mestom.

V priebehu roku 2021, keď klub pokračoval v investovaní po investoroch pre rastový klub MLS, Kevin Nagle uznal požiadavku regiónu, aby pomohol skočiť na uzdravenie z účinkov pandémie s novým držaním susedstva – a začal kontrolovať metódy, ktoré sa majú vyvíjať Dohody uzavreté pre MLS Rast Club a tiež oživujú futbalový štadión v centre Sacramenta.

Nové vízie
Nová vízia pre svetové zariadenie bude:

Postavte si zariadenie v centre 12 000-15 000 miest, ktoré bude slúžiť ako susedské aktívum, ktoré uspokojí potreby mesta, ligy a susedstva na zrýchlenej časovej osi,

Rozšírte šport v meste, ako aj kalendár domácej zábavy o potenciálne udalosti ako,

Futbalové zápasy Marquee s celosvetovými súťažami, ako aj s celosvetovými klubmi,

Rozmanitá škála športových podujatí – ragby, lakros, vysokoškolské športy, ako aj ďalšie,

Vonkajšie koncerty, festivaly, ako aj predstavenia.

Byť schopný transformovať sa s mestom, tímom, ako aj s ligou a rozšíriť až 20 000+ kresiel kvôli plánu odolného voči budúcnosti,

Raz opäť vyvolajte vek rastu tým, že vytvorí oveľa viac šancí na predvádzanie Sacramenta a priniesť ľudí do centra mesta.

Klub zapojil vedúci predstavitelia trhu Manica Design, ako aj Group Machete Group, ktorí vyvinuli, ako aj riadené predstavenia – vrátane Allegiant Stadium, Chase Center a TQL Stadium – aby vytvorili predbežnú myšlienku, ktorá dokáže uspokojiť ciele klubu ako klubu ako ako mesto.

Starosta Darrell Steinberg povedal:

Som vďačný Kevinovi Nagleovi za jeho partnerstvo, ako aj za jeho záväzok v oblasti Sacramenta. Ako mesto sme k dispozícii na sledovanie dvojitých stôp. Pokračujeme v určovaní a spolupráci s potenciálnymi futbalovými investormi Major League, ako aj v rovnakom čase, keď sme pripravení spolupracovať na prispôsobivom štadióne v Railyardoch. Nie je to jeden alebo druhý.

Štadión Railyards zakotví investíciu blížiacu sa 1 miliardy dolárov, ktorý urýchli pokrok v rámci Railyards-povzbudzuje okres 242-akrov, ktorý má viac ako 50 rokov SAT spiacej. Okrem štadióna bude tím viesť zmiešané použitie, bývanie a projekty v maloobchode-všetky, ktoré pomáhajú zdvojnásobiť veľkosť centra mesta, ako aj priniesť centrum aktivity pre tento región.

Prezident USL Jake Edwards povedal:

Sacramento je úžasný trh pre futbal a sme nadšení, že presne vidíme, ako môže republika FC naďalej ovplyvňovať susedstvo na svetovom štadióne. USL je v zaujímavej fáze taktického rastu, ako aj v vizionárskych projektoch pokroku, ako je napríklad jedna republika FC, ako aj mesto Sacramento, povýšia hru pre fanúšikov, ako aj hráčov v Spojených štátoch na mnoho rokov .

S novým zariadením môže byť republika FC naďalej klubom Vanguard v USL, pretože organizácia urýchľuje svoj rast v čele na majstrovstvá sveta FIFA v roku 2026, ktorý sa koná v Spojených štátoch, Kanade a Mexiku. USL je najrýchlejšie rastúca futbalová liga pre rezidenčné alebo komerčné vlastníctvo na svete. Majstrovstvá USL sa do roku 2026 rozšíri do 36 klubov.

V roku 2013 bolo vybudovaných jedenásť miest USL, s plánmi založiť v nasledujúcich štyroch rokoch oveľa viac ako 30 oveľa viac. USL tiež hrá vedúcu funkciu v raste futbalu žien v Spojených štátoch spustením USL W, elitnej predprofesionálnej ligy so 44 klubmi, tento rok, ako aj spustením USL Very League, nového úplne. Expert League, v roku 2023.

Ako plán klubu rozvíjať pokrok štadióna Railyards, tím odhalí nové aspekty miesta konania, hostiteľských fanúšikov a členov susedstva pre radnice, aby pomohli vytvoriť bezkonkurenčný zážitok z fanúšikov, ako aj oveľa viac o tom, ako presne vytvorí okres okolo zariadenia.

Aktualizácie o štadióne Railyards nájdete na stránke Sacrepublicfc.com/Railyardsstadium.

Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC je jedným z popredných klubov na majstrovstvách USL. V rámci programu ôsmich sezón republika FC odrážala nezmyselnú povahu kalifornského Capitol City, Breaking League Records Ročné, Win, Win.null