Bojíte sa sklamania ostatných v golfe?

Dr. Patrick Cohn, odborník na golfovú psychológiu a autor programu CD „Golfer’s Mental Edge“, učí Amateur, aby cestoval profesionálnym golfistom, ako zlepšiť svoju mentálnu hru golfu pomocou stratégií golfovej psychológie, ktorá sa vyvinula za posledných 20 rokov jeho kariéra.

Na tomto týždni Golf Psychology Session Session Mental Game of Golf Expert a autor mentálnej hry Golf, Dr. Cohn, odpovedá na otázku od golfového hráča, ktorý sa bojí hrať zle zo strachu zo sklamania svojich kamarátov a rodiny. Dr. Cohn dáva mentálne stratégie, ktoré pomáhajú golfistom zamerať sa na svoju hru a odstrániť strach zo zlyhania.

Stiahnite si bezplatnú správu o psychológii golfovej psychológie, aby ste zlepšili svoju rutinu preshotu.

Prihláste sa na odber podcastu golfovej psychológie prostredníctvom iTunes

Naučte sa osvedčené stratégie na výkon s dôverou!

Trpíte krehkým sebavedomím po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a uvoľnené na ihrisku?

Ak trpíte nedostatkom zamerania, nízkej sebavedomia alebo iných prekážok mentálnej hry na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti sa naučili, ako vystupovať s konečnou dôverou v konkurenciu, takže sme vyvinuli zošit a program CD Golffera, ktorý vám pomôže!

Program Golffera Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými študentmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru a zlepšiť konzistentnosť kurzu.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3 a pracovný zošit o mentálnom okraji 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre konečnú dôveru

Čo hovoria študenti?
„Mentálna stránka je všetko v golfu – schopnosť vidieť svoj záber alebo líniu a dôverovať, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol dôverovať mojej hre a dať mozgovú príhodu. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Tour

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám povedať, ako jasne som bol schopný myslieť počas všetkých štyroch kôl turné. Jednoduchý herný plán, ktorý ste mi dali, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, aký veľký tlak bol, bol som schopný ovládať svoje myšlienky a vykonať. Ďakujem Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silné stratégie golfovej dôvery!

Robíte počas svojej rutiny predshotu nejaké „nákladné“ chyby mentálnej hry?

Pozrite sa: 6 „nákladných“ chýb, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o dôvere Golf!

Tu sa dozviete špičkové stratégie mentálnej hry, ktorú musí vaša rutina predshotu obsahovať, 6 spôsobov, ako sa vaša mentálna rutina rozpadne, prečo je nerozhodnosť váš najhorší nepriateľ v golfe a ďalšie!

6 „nákladné“ chyby, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Čo hovoria zákazníci?

“DR. Cohn, moja golfová hra sa zlepšila od prvého, keď som pristál na Peaksports.com! Dali ste mi len dosť informácií na okamžité zlepšenie! Potom bolo iba ničím bezbožným stať sa predplatiteľom Peaksports! Ďakujem, že ste mi pomohli vylepšiť moju hru a pôžitok – dokonca aj cez noc! Máte pravdu! “
~ Randall Estes

Zvýšite svoju sebavedomie a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť prekonať problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Dokázal som vystupovať s istotou, ktorá umožnila môj štýl žiariť cez – viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitom. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem ti veľmi pekne.”
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva