United Soccer League víta Pro Iowa na Usl Championship

United Soccer League odhalila pridanie klubu Rast Club USL v Des Moines v Iowe. S históriou úspechu v predprofesionálnych radoch bude Pro Iowa slúžiť ako kameň pre futbalovú dráhu pre mládež a profesionálov v štáte a plánuje odštartovať svoju úvodnú sezónu v roku 2024.

Väčšina vlastníkov klubu, Kyle Krause, je najdlhšie viazaným majiteľom v ekosystéme Spojených futbalových ligy, ktorý predsedal úspechu súčasného klubu USL League Two Club The Des Moines Menace kvôli roku 1998.

Už takmer štvrťstoročie Krause vytvorila úspešné výsledky v oblasti prevádzkovania futbalových klubov na domácom aj medzinárodnej úrovni. Dvojnásobný víťaz titulu, hrozba je vládnucim šampiónom USL League Two. Okrem toho v roku 2020 Krause skončil majiteľom Parma Calcio 1913, ktorý v súčasnosti zápasil v talianskej Serie B, druhej úrovni talianskeho odborného futbalu.

Generálny riaditeľ USL Alec Papadakis, povedal:

Je to zaujímavý deň pre majstrovstvá USL. Iowa má bohatú futbalovú históriu, ako aj Pro Iowa prinesie Des Moines dlho očakávanú národnú a celosvetovú pozornosť. Dlhodobý záväzok Kyle Krause voči hre, komunite a USL je bez rovnakých.

Je to najlepší človek, ktorý prinesie odborného futbalu do Iowy, a nový štadión Pro Iowa bude korunným klenotom nielen pre USL, ale aj pre futbal v Spojených štátoch.

Skúsenosti skupiny Krause Group prevádzkujú futbalové kluby tu a v Európe pomôžu tejto novej franšíze stať sa zdrojom fantastickej hrdosti pre ľudí Des Moines a špecifikáciu Iowy.

Majiteľ pro Iowa Kyle Krause, ako aj USL COO, ako aj hlavný skutočný majetkový policajt Justin Papadakis. Obrázok s láskavým dovolením Clay Benjamin / United Soccer League
Holdujúca spoločnosť spoločnosti Krause, Krause Group, má rozmanité portfólio spoločnosti, ktoré zahŕňa – okrem futbalových klubov – výhody pre maloobchod, vinárstvo, ako aj pohostinstvo, nehnuteľnosti a poľnohospodárstvo. Jeho silná spoločnosť, ako aj osvedčené vedenie, ho priviedli na vrchol Kum & Go L.C., rodinného obchodného reťazca, ktorý bol pred viac ako 60 rokmi, ktorý má viac ako 400 miest v 11 rôznych štátoch, viac ako 5 000 pracovníkov, ako aj viac ako aj viac ako 5 000 pracovníkov. Ročne produkuje príjem vo výške 2,5 miliardy dolárov, a teraz je nevyhnutný v portfóliu skupiny Krause Group.

Pro Iowa Stadium
Profesionálny klub majstrovstiev USL bude hrať svoje domové zápasy na štadióne Pro Iowa. Štadión sa nachádza popri Global Plaza a je súčasťou zamestnania vo výške 535 miliónov dolárov, ktorá vytvorí viacúčelovú oblasť v Des Moines. Po dokončení bude 65-akrová lokalita fungovať viac ako milión štvorcových stôp komerčného priestoru, bývanie s viacerými jednotkami, ekologickú oblasť v susedstve, ako aj miesto športu a domácej zábavy.

Kyle Krause povedal:

Toto vyhlásenie bolo roky výroby. Sme nadšení, že sme tu s USL priniesli nový odborný futbalový klub. Je to fantastická šanca pridať ešte jeden lákavý úžitok pre život v strednej Iowe. Sme nadšení, že môžeme predstaviť Des Moines na národnej aj celosvetovej scéne. Možno sme to neurobili bez nadácie položenej futbalovou komunitou Iowy. Podpora, ako aj úspech hrozby je nevyhnutným prvkom pri výrobe najlepšej atmosféry na podporu klubu majstrovstiev USL.

Stály hrebeň nového klubu a značka ožijú v mesiacoch dopredu prostredníctvom série počúvania, využívajúcich vstupy členov susedstva a futbalových fanúšikov, ktorí budú hrať dôležitú funkciu v procese pokroku.

Dozviete sa oveľa viac o Pro Iowa dodržiavaním @uslproiowa na Twitteri, Instagrame a Facebooku, ako aj na internete na adrese www.uslproiowa.com

Zdroj a snímky, zdvorilosť: United Soccer League

Spoločnosť Sports Location Company organizuje a poskytuje ALSD International, vedúce podujatie a 365 v sektore prémiového sedadla a pohostinstva zamerané na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb, v mene Asociácie špičkových riaditeľov balíkov (ALSD) .

Hybridné vydanie 2021 viedli futbalový klub Liverpool a predstavil okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena aj výstavu, ktorá predstavuje vedúce produkty a služby v priemysle. Podujatie 2022 bude oznámené v najbližších dňoch!

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok