Otvorený list všetkým vo vzdelávaní

V súčasnosti žijeme v neistých časoch. Rozsah a závažnosť pandémie koronavírusu prebrala väčšinu krajiny prekvapením. Ako vláda, podniky a rodiny sa snažia pochopiť a začínajú plánovať v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch, poskytovanie vzdelávania mladým v tejto krajine bude hrať dôležitú úlohu.

Okrem toho, že musia pomáhať podporovať svoje vlastné rodiny (či už ide o starší rodičia alebo malé deti), sa od tých, ktorí sú vo vzdelávaní, sa požadujú, aby robili nové rozhodnutia, prispôsobili existujúce politiky a jednoducho robili, čo môžu, aby pomohli. Ako také sa zvýšilo fyzické aj duševné zaťaženie.

Keďže neexistuje žiadna existujúca príručka, musia sa robiť rýchle rozhodnutia na základe najlepších hádok, hundov a nádeje. Neočakávajte, že získate každé z týchto správ. Buďte láskaví k sebe, keď sa veci niekedy trochu zle.

Dištančné vzdelávanie nie je ľahké. Týkacie práce a domáci život nie sú ľahké. Motivácia odpojených študentov, keď nie ste v rovnakej miestnosti ako oni, nie je ľahké. Ale stojí to za to. Uvoľníme oveľa viac bezplatných zdrojov, ktoré dúfame, že vám pomôže s vašou herkulovskou úlohou.

Skúšky mohli byť zrušené a školy sú zatvorené. Ale učenie sa nikdy nezastaví. Starostlivosť o seba ako spoločnosť sa teraz stáva životne dôležitou. Očakávania toho, čo sa dá dosiahnuť, možno bude potrebné vylepšiť. Ale ak je tu zámer starať sa, podporovať, vyučovať a vychovávať našich študentov, potom sa nebudeme príliš mýliť.

Keď je to po všetkom, spoločnosť vám dlží ďalší dlh vďačnosti na vrchol toho obrovského, ktorý vám už dlhuje. Ďakujem za všetku tvrdú prácu. Ak môžeme niečo urobiť, aby sme nám pomohli, dajte nám vedieť ako,

Tím vnútorného