Ako Trubisky zistil, že sa zameriava oveľa lepšie

, ako presne prekonať vonkajšie rozptýlenie v športe

Poznáte výraz „Život v bubline“, ktorý odvodzuje, že žijete vo svojom vlastnom svete, ktoré nepriepustné, čo sa deje okolo vás?

Možno ste už počuli podobný výraz: „Žijete pod skalou?“ Aby ste vysvetlili, že ste neinformovaní, čo sa deje vo vonkajšom svete.

Tieto dve frázy sú nepriaznivými komentármi o osobe, ktorá je iba zabalená do svojho osobného života.

V športe nie je v bubline zlá vec.

Fráza „Vykonanie v bubline“ sa týka schopnosti športovca zablokovať rozptýlenie a zamerať sa na svoju hru…

Zamerať sa na svoju prácu …

Byť ponorený v okamihu …

Ignorovať vonkajšie chatovanie, ktoré sa zaoberá vašou mentálnou hrou.

Dostať sa do tejto mentálnej špecifikácie, kde ste úplne zameraní, je náročné.

Jednoduchá skutočnosť: Je ťažké ignorovať názory iných ľudí, komentáre sociálnej siete, názory spoluhráčov, diváka, ako aj poznámky trénera.

Bohužiaľ, niektoré z nich vonku prenikajú do vašej mysle, kontaminujú vaše myšlienky, podkopávajú váš tok a spôsobujú významnú prekážku mentálneho výkonu.

Rovnako ťažké, ako môže byť vonkajšie chatovanie, môžete presne zistiť, ako sa s týmito rozptýlením zamerať.

Pozrime sa na nedávny príklad v športe …

Chicago Bears quarterback Mitchell Trubisky pripustil, že začiatkom svojej kariéry mu nepriaznivé chatovanie zabránilo hrať na svojom vrchole.

Napriek tomu, že boli navrhli medvede s druhým všeobecným výberom v návrhu NFL 2017, Trubisky mal problém blokovať nepriaznivé chatovanie z vonkajších zdrojov.

Počúvanie nepriaznivého vonkajšieho chatovania vyvolalo Trubiskyho, aby spochybnil jeho schopnosti, aj keď bol v návrhu najvyššou zručnosťou.

Trubisky pochopil, či má dosiahnuť svojho potenciálneho športovca, vyžadoval by, aby presne zistil, ako zabrániť vonkajšiemu chatovaniu ovplyvniť jeho hru.

Trubisky: „Chápem, čo mi [negatívne chatovanie] urobilo, keď som nechal tieto hlasy dostať sa dovnútra. Pre moje duševné zdravie to nebolo skvelé. Ľudia sú jedným z klávesov preč od vás. Prečo by som umožnil ľuďom, ktorí o mne nič nerozumejú, majú názor? Prečo by som im umožnil mať túto oblasť v mojej mysli? “

Trubisky sa rozhodol nenechať názory iných ľudí, aby bývali v jeho mentálnom priestore.

Trubisky si uvedomil, že jeho atletický úspech závisí od ovládania jeho mentálneho chatovania.

Ak chcete ponúknuť problém s vonkajším rozptýlením, Trubisky vyrobil svoju vlastnú bublinu, ktorú pomenoval „Zero Dark 10“ (desať sa týka jeho jednotného čísla).

V priestore Trubisky umožňuje pozitivitu aj laserové zaostrenie, keď sa hrá pole.

Trubisky: „Je dôležité, aby ste vždy spravovali svoj čas, ako aj svoje myšlienky. Nemôžete dovoliť, aby ľudia navonok prevzali kontrolu. Keď nad vami vezmete moc iných ľudí, spravujete všetko: svoj čas, ako aj presne to, ako pracujete, ako aj váš pokoj. “

Ako športovec nechcete do svojho myslenia pozvať rozptýlenie a negativitu. Chcete zvládnuť to, na čo sa zameriavate, ako aj na sústredení sa na svoju výkonnú bublinu.

Ako prekonať vonkajšie rozptýlenie

Rovnako ako Trubisky’s, „Zero Dark 10“, produkuje svoju vlastnú bublinu. Nechajte názov vašej bubliny, aby vám priblížil svoje zameranie.

Vaša bublina môže byť imaginárna, ktorá sa nachádza okolo vedľajšej koľaje, poľa, súdu, štadióna alebo podložky.

Rozhodnite sa zamerať na to, čo môžete spravovať vo svojom športovom prostredí – vaše myšlienky a výkon.

Keď si všimnete, že vás rozptyľujú vonkajšie veci mimo kontroly, zastavte sa a zamerajte sa späť do bubliny.

Pozrite sa na „The Focused Athlete“ alebo sa s nami dnes spojte o koučovaní mentálnych hier pre športovcov, ako aj tímy …

Zlepšiť koncentráciu v športe!

Ak ste športovec, ktorý je často rozptyľovaný, stráca sústredenie v konkurencii alebo si chce objaviť viac o tom, ako presne sústrediť oveľa lepšie pod tlakom, zameraný športovec je pre vás!

Koncentrácia, ako aj schopnosť zamerať sa pod nepriaznivým nepriaznivým štátom je to, čo robia športovci majstrovstiev najlepšie.

Trvá to len jedno rozptýlenie, aby ste sa dostali do mysle, aby ste stratili dôležitý bod, vynechali putt alebo stratili sekundu z času na kolo. Nemôžete zaplatiť za to, aby ste nechali rozptýlenie rozbiehať vo vašej mysli a spôsobiť, že urobíte chyby v dôležitých časoch v hre!

Zamestnaný športovec je celkový systém, ktorý vás naučí presne, ako sa zamerať ako šampión, ako aj využiť silu zóny zamerania na každú kravatu, ktorú ste kroky na podmienkach, súd, stopy alebo program v metóde, ako aj na hranie!

Tento zošit, ako aj program CD sa skladá z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 -dňové cvičenia na podporu zamerania, ako aj jednoduché dodržiavanie zošita, ktorý vás prevedie každým zo 14 dní, pomáha vám uplatňovať stratégie, ako aj prispôsobiť cvičenia Na vaše osobné výzvy zameraných.

Budešnull