NCAA odhaľuje posledné logo žien pre ženy Dallas

.

Dallas sa bude konať v roku 2023 na všetkých troch ženských basketbalových majstrovstvách žien NCAA počas 48-hodinového rozpätia v American Airlines Center v centre mesta. NCAA bude tiež oslavovať 50. výročie hlavy IX počas akademického roka 2022-23, pričom vyvrcholenie sa umiestnilo v Dallase.

Final Final Four Women Four predstaví v piatok 31. marca s dvoma národnými semifinálovými zápasmi s Národným majstrovským zápasom v nedeľu 2. apríla. . Bude to druhýkrát, keď všetky tri ženské basketbalové divízie korunujú národného šampióna v rovnakom meste, čo zodpovedá tomu, čo sa v Indianapolise v roku 2016 stalo. Finále žien Final Four.

“Majstrovstvá 2023 v Dallase budú skutočne udalosťou žien v športe, ako aj ženských basketbalu, pretože budeme korunovať národných šampiónov vo všetkých troch divíziách, zatiaľ čo táto historická udalosť vyvrcholí udalosťou NCAA 50. výročia hlavy IX,” uviedol Lynn Holzman, viceprezidentka NCAA pre ženský basketbal. “Pozeráme sa na prácu s našimi hostiteľmi, obrovským 12 seminárom, ako aj Dallas Sports Commission, pri výrobe nezabudnuteľného zážitku pre všetkých zúčastnených.”

Bude to druhýkrát, keď Dallas drží finále štyri, keď bol v roku 2017, keď Mississippi špecifikoval ukončiť víťaznú sériu UConn 111 v Final Four a potom prehral v Južnej Karolíne v titulnej hre, keď Gamecocks vyhral svoj prvý národný národ názov.

Navrhnutá podľa oddielu 127 v Indianapolise bola farebná kombinácia loga ovplyvnená farbou a svetlami panorámy Dallasu v noci. Záverečné logo žien v roku 2023 obsahuje vonkajší tvar hviezdy, ktorý bol ovplyvnený vlajkami Texasu, ako aj vlajkami Dallasu. Štyri hviezdy predstavujú štyri tímy, ktoré súťažia vo Final Four, ako aj ich cestu v turnaji. Basketbal, ako aj spodná štruktúra loga simuluje vežu Reunion, jednej z mnohých rozpoznateľných orientačných bodov mesta, ako aj miestnym obyvateľom ako „lopta“.

„Toto logo so svojimi svetlými farbami a jedinečným dizajnom Dallas ukazuje energiu a pôžitok, s ktorým naše mesto prijme túto udalosť,“ uviedla Monica Paul, výkonná riaditeľka Dallas Sports Commission. “Dallas je popredná športová destinácia a pozeráme sa dopredu, aby sme privítali fanúšikov basketbalu na vysokej škole opäť do nášho mesta, aby oslávili majstrovstvá premiérových žien.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail