ShareCare, Oak View Group Partner pre zdravotnícky protokol Overený program

ShareCare spustil vylepšenú verziu svojej služby bezpečnosti a bezpečnosti zdravia pre športové miesta, známe ako „overené“, s cieľom pomôcť pri obnove dôveryhodnosti fanúšikov a znížiť si dôveru fanúšikov a znížiť Riziká spojené s Covid-19 a inými udalosťami v oblasti verejného zdravia.

Overený program sa zameriava na veľké kapacity, vrátane hnutia ľudí, protokolov hráčov/interpretov a aktuálnych odporúčaní a protokolov v oblasti verejného zdravia a protokolov. Program Enhanced bol vyvinutý s podporou spoločnosti CAA ikona, divízie poprednej agentúry kreatívnych umelcov v domácej zábave a športovej agentúre a skupiny Oak View Group.

Vylepšená verzia overovacej platformy bola vyhodnotená dvoma najnovšími arénami Oak View Group – klimatickým záložným arénou v Seattli, ktorá bude budúcim domovom NHL Seattle Kraken a WNBA Seattle Storm a UBS Arena, ktorá sa má stať Nový domov New York Islanders, v Belmont Parku v New Yorku.

„Keď začíname vidieť, ako sa priemysel znovu otvorí a prináša rozvoj do odvetvia športu a domácej zábavy, ktorý určuje nový konvenčný pre zdravie a bezpečnosť fanúšikov, umelcov a zamestnancov, ktorý by mal byť najvyššou prioritou,“ povedal Tim Leiweke, generálny riaditeľ skupiny Oak View Group. “Sme radi, že sa môžeme vyrovnať so spoločnosťou ShareCare, pretože uprednostňujeme bezpečnosť, takže všetci, ktorí vstupujú do živej domácej zábavy, sa môžu cítiť pohodlne a istí pri účasti na športových podujatiach a koncertoch.”

Na dosiahnutie overenia bezpečnosti a bezpečnosti v oblasti bezpečnosti od spoločnosti ShareCare sa prevádzkovatelia miesta konania podliehajú viacstupňovým procesom, ktorý obsahuje 140 štandardov s validovanými odborníkmi v oveľa viac ako 600 kontrolných bodoch miesta konania, ktoré tiež dokonale aktualizujú ako politiky z profesionálnej ligy, Centra pre kontrolu chorôb a prevenciu chorôb a ďalšie relevantné orgány sa vyvíjajú.

Po úspešnom ukončení procesu overovania získavajú miesta štadióna, arény a verejného zhromaždenia overené odznak Sharecare ako znak záväzku miesta konania k bezpečnosti zdravia. State Farm Arena, domov Atlanta Hawks, sa stala prvým miestom, ktoré dosiahlo toto označenie v januári 2021.

„Či už ide o obnovenie aktivít alebo budovanie zážitkov z novej generácie, sme radi, že môžeme štadión a arény poskytovať flexibilnú službu, ktorá sa práve vyvinula s cieľom zosúladiť ich prevádzkové potreby, ale ľahko sa nakonfigurovať na osvedčené postupy, ako aj ligové a verejné zdravotné protokoly, keď sa vyvíjajú. , “Povedal Hermann Elger, výkonný viceprezident pre cestovanie, domácu zábavu a bezpečnosť zdravia a bezpečnosť v Sharecare.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail