Las Vegas lupiči pripravení na otvorenie Allegiant Stadium

Las Vegas Raiders sú na rutine, aby zdedili tajomstvá na Allegiant Stadium 31. júla, výkonný pracovník tímu vystavený počas webinára „Prečo je všestrannosť v miestach oveľa dôležitejšia ako kedykoľvek predtým“ organizuje Sporttechie.

Matt Pasco, viceprezident pre informačné inovácie v lupičoch, uvádza, že štadión je štrukturálne celkový, ako aj nepretržitá práca je na terénne úpravy mimo miesta, ako aj niektoré dokončenia po celom vnútri štadióna.

“V závislosti od toho, čo sa vyskytuje s Covid-19, sme pripravení ísť a pripravení hrať futbalové hry a priviesť tím do južnej Nevady,” uviedol Pasco. NFL usporiadal svoj návrh prakticky v apríli, keď musel zrušiť osobnú dohodnutú udalosť v Las Vegas, ktorá namiesto toho bude koncept konať v roku 2022. Liga stále plánuje usporiadať celú sezónu od septembra.

Allegiant Stadium usporiada lupičov, ako aj futbal UNLV, plus hra College Bowl, ako aj futbalové majstrovské zápasy Pac-12 v roku 2020, ako aj v roku 2021. To však nebudú jediné udalosti na mieste konania.

“Keď sme sa pohybovali priamo sem a začali sme pracovať v tomto meste, uvedomili sme si, aký dynamický trh je to, že ide o kongresové financovanie sveta,” uviedol Pasco. „Okrem toho, že držíme hry Raiders, ako aj koncerty, budeme mať konvencie – rovnako ako aj množstvo konvencií, ktoré prichádzajú do mesta, ako aj mnohí z nich prinášajú 40 000 až 50 000 ľudí, ako aj tam nebolo. Miesto, ktoré by mohlo držať všetkých tých ľudí na jednom mieste. Teraz ich môžeme umiestniť pod jeden strešný systém, ako aj my, sme nadšení, že to urobíme. “

Príťažlivosť pre držanie oveľa viac ako 10 hier lupičov, ako aj šesť domácich hier pre futbal UNLV, sa týka ekonómie. “Majú výdavky na výstavbu alebo renovovanie miliárd dolárov, náklady na prevádzku výdavkov miliónov dolárov,” uviedol Brett Unzicker, viceprezident pre predaj spoločnosti Samsung Electronics America. „Či už je to basketbal so 41 hrami alebo futbal, hovoríte o obmedzenom počte dní, v ktorých vediete príjmy. … Jednou z krás, ktoré sa snažíme dokončiť inováciou, je, že niekto si môže v piatok večer zvoliť skupinu svojich dobrých priateľov, ako aj vidieť ukážku svojich snov, ale cez noc môžete zmeniť celý zážitok z tohto miesta, ako aj Nastavte ju rovnako ako na nasledujúci deň hru. “

V tomto okamihu Pasco uviedol, že Allegiant Stadium – výsledkom rokov, ktorá sa pozrie na ďalšie štadióny, ako aj na miesta konania, aby zistili, čo lupiči v dome požadujú – budú mať odlišné štadióny, aby sa zabezpečilo, že to za futbalu Rovnako bude môcť usporiadať basketbalové hry, hokej a mať polohové výlety poskytované takmer každý deň roka.

Odlišnou časťou štadióna bude hrací povrch – trávnik pre lupičov, avšak iný povrch pre UNLV, ktorý bude na podlahe štadióna. Plány sú určené pre trávnaté pole lupičov, aby strávili pracovné dni na slnku a potom sa prevrátili pred zápasmi na koľajniciach z južného konca štadióna. Pasco uviedol, že jedno miesto, ktoré lupiči prešli, presne zistili, ako by zostavili sedenie v oblasti, ktorá by sa mohla odstrániť, aby sa pole nechalo ísť, ako aj z miesta, bola Vivint Wise House Arena v Salt Lake City. Pre prestavbu tejto arény v roku 2017 prevádzkovatelia zostavili časť podlahového sedenia, ktoré je možné dekonštruovať pre predstavenia, ako aj otvorené ďalšie javiskové priestory.

Toto sedenie bolo súčasťou série vylepšení domu jazzu v Utahu, v ktorom bola budova v podstate posunutá na cvočky – „Jediný rozdiel je, že štyri steny sa nezmenia,“ uviedol Don Szczepaniak, prezident, ako aj prezident, ako aj prezident, ako aj Generálny riaditeľ pre PrismView, porovnáva nový vývoj s renováciou arény.

“Prvá vec, keď sme urobili prestavbu, rešpektovala značku a nerobila niečo do budovy, ktorá by odobrala jeho stav ako ikonu v centre,” uviedol Jamie Galileo, senior viceprezident pre zariadenia Vivint Wise House Arena, ako aj Smith’s Ballpark, House of the Los Angeles Angels Triple-A Baseball Team. “Keď prišiel čas na prestavbu budovy, museli sme byť veľmi, mimoriadne opatrní a mimoriadne úctiví pre značku, ako aj budovu.”

Je to ten pohľad, ktorý viedol lupičov v výstavbe Allegiant Stadium.

“Keď má klient mimoriadne jedinečnú víziu, je našou úlohou premeniť to na pravdu alebo diskutovať o tom, prečo to fyzicky nemožno urobiť, ako poskytovať alternatívy,” uviedol Szczepaniak. “Lupiči mali jedinečnú víziu, rovnako ako by som nemenil ani jednu kúsok – tento štadión bude okamžite ikonický.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail