Publikum Vendini

Publikum získalo Vendini. Podnik v súčasnosti spracováva 3 miliardy dolárov v ročných vstupoch na lístky, ako aj transakcie na získavanie finančných prostriedkov, ako aj na celosvetovo viac ako 8 000 miest na celom svete s približne 100 miliónmi lístkov, ktoré sa každý rok ponúkajú.

Kombinácia produktových portfólií publikaView-svetového lídra v oblasti softvérovej aplikácie elektronického obchodu pre podujatia, ako aj organizácie na potešenie-ako aj Vendini-vedúce lístky na vstupenky typu all-in-one a administratívu v pokladni. Rozširuje ponuky na kľúčových trhoch s silnou škálou softvéru, služieb, ako aj riešenia publika.

Vedúci predstavitelia oboch služieb uznávaných, ako aj nadšení, pokiaľ ide o vplyv, ktorý budú mať spojenie síl v odvetví online podujatí.

Mark Fowlie, generálny riaditeľ publikaView, povedal:

Vďaka publiku, OvationTix, Theatremania, ako aj WhatSonStage, sme boli schopní pomôcť online organizáciám udalostí efektívne dosahovať svoje súkromné misie, ako aj servisné ciele zvýšením príjmov, umožnením efektívnosti, zapojením publika, ako aj kreslením nových hostí pre našich zákazníkov. Spoločnosť Vendini účinne vyvinula aj špeciálnu hodnotovú ponuku. Naša schopnosť spájať tieto dômyselné možnosti poskytne značné zlepšenie hodnoty s prírastkovými ponukami pre dodávateľov všetkých druhov online zábavy.

Spoločnosť bude spoločne naďalej rásť pridaním rozsiahlych klientov do svojej obchodnej platformy a zároveň podporovať zvyšok trhu s ľahko použiteľnými ponukami softvérových aplikácií, ktoré integrujú prikladanie lístkov, finančné prostriedky, Správa pripojenia klientov (CRM), reklama ako ako logistika udalostí. Spotrebiteľské značky, ktoré riadia milióny mesačných návštevníkov – divadla, WhatsonStage, Laughstub, Electrostub a Tunestub – budú pôsobiť ako objav udalostí, ako aj distribučné nástroje, ktoré pomáhajú zvýšiť predaj vstupeniek.

Mark Tacchi, tvorca, ako aj generálny riaditeľ spoločnosti Vendini, povedal:

Som nadšený, že táto kombinácia nám umožní pokračovať v raste na našich rozhodujúcich trhoch, dodáva existujúcom klientov ďalšiu vypočítanú podporu a zabezpečí ich úspech z dlhodobého hľadiska. Šanca bola rovnako zvláštna, ako aj silná na to, aby mohla odovzdať.

Podmienky dohody neboli zverejnené.

AQ Innovation Partners, ako aj Perkins Coie LLP slúžili ako obchodní poradcovia pre publikum. Canaccord Genuity, ako aj Hanson Bridgett LLP slúžili ako obchodní poradcovia spoločnosti Vendini.

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok