Carolina Panthers získal konečné schválenie vývoja Rock Hill

Dlhodobé cvičebné zariadenie a vývoj pre Carolina Panthers v meste Rock Hill v Južnej Karolíne bolo oficiálne schválené mestskou radou Rock Hill po dvoch rokoch diskusií . Prelomenie zariadenia sa už uskutočnilo a bude mať dlhú časovú os, kým sa v roku 2056 nedokončí posledná fáza. Projekt zahŕňa nielen praktické zariadenie, ale aj okolitý vývoj.

Celkový rozvoj bude mať 4 milióny štvorcových stôp a bude obsahovať školiace zariadenie a veliteľstvo tímu, ktoré sa očakáva, že sa dokončí do roku 2023. Zvyšok časovej osi sa vynakladá na vývoj konania 20 000 kapacity, ktoré bude hostiť športy a ďalšie udalosti plus zmiešané Využívajte vývoj s reštauráciami, maloobchodnými a kancelárskymi priestormi, zdravotníckym zariadením, apartmánmi, hotelom a ďalšími.

Panthers tiež vyhlásili, že v úmysle mať nič viac ako jedno športové stávky na tehlu a mált, musí štát Južná Karolína v budúcnosti schváliť športové stávky v štáte. Až do tej chvíle by sa budova použila ako reštaurácia alebo pre iné možnosti pohostinstva.

Carolina a nový majiteľ David Tepper kúpil začiatkom tohto roka oveľa viac ako 240 akrov priestoru za 16 miliónov dolárov. Stav Južnej Karolíny využil pre tím stimuly 115 miliónov dolárov na to, aby postúpil svoje zariadenie na Rock Hill, ktorý je v krátkej vzdialenosti od Charlotte, a organizácia Panthers investuje oveľa viac ako 1 miliardu dolárov v regióne.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail