Finále Overwatch League smerovali do Philadelphie

Overwatch League usporiada svoje veľké finále 2019 vo Wells Fargo Center vo Philadelphii. Podujatie z 29. septembra určí majstra druhej sezóny ligy, pričom najlepší tím získal trofej a 1,1 milióna dolárov z odhadovanej ceny 1,7 milióna dolárov. Tím runneru získa 600 000 dolárov.

Finále 2018 sa konali v Barclays Center v Brooklyne v New Yorku.

“Philadelphia je legendárne športové mesto s fantastickými fanúšikmi a centrum Wells Fargo je ideálnym miestom na korunovanie nášho ďalšieho šampióna,” uviedla Nate Nanzer, komisár Overwatch League. „Veľké finále 2018 v Brooklyne bolo epické, ale hľadáme ante pre naše finále sezóny vo Philly. Teraz máme v lige 20 tímov, takže cesta na majstrovstvá bude mimoriadne konkurencieschopná a veľmi zábavná. “

Twitch bude živý prenos finále 2019 v 190 krajinách a podujatie sa bude vysielať v Spojených štátoch na ABC od 15:00 do 18:00. Et. Pokrytie bude k dispozícii aj v aplikácii ESPN, Overwatchleague.com a aplikácii Overwatch League.

Centrum Wells Fargo je domovom NHL Philadelphia Flyers, NBA Philadelphia 76ers, NLL’s Philadelphia Wings a Philadelphia Soul Arena Football League.

“Minulý rok sme boli svedkami tisícov vášnivých fanúšikov Overwatch vo veľkom finále a nemôžeme sa dočkať, až túto elektrickú udalosť prinesme do centra Philadelphie Wells Fargo,” uviedol Dave Scott, predseda a generálny riaditeľ spoločnosti Comcast Spectacor, ktorý vlastní arénu. „Fanúšikovia Overwatch League budú niektorí z prvých hostí, ktorí sa tešia novým pokrokom v aréne, a tešíme sa na usporiadanie medzinárodného publika pre premierové programovanie. Sme nadšení, že môžeme priniesť svetové hry do rozširujúcej sa technológie, eSports a zábavnej scény spoločnosti Philadelphia. “

Veľké finále Overwatch League budú prvou významnou udalosťou usporiadanou v aréne po plánovanej obnove 250 miliónov dolárov.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail