Nový systém Overlay System a nové záznamy stanovené na finále Heineken Champions Cup Final

, spoločnosť Oshi Software, spoločnosť za vstupenkami.ie a Seatfair, oslavuje úspech inovatívneho nového produktu na predaj lístkov v jeho apartmáne po tom, čo bol použitý na predaj na predaj na predaj na predaj na predaj -najrýchlejšie predávajúcim finále Heineken Champions Cup v histórii.

Produkt System Dopyt Release System (DRS) umožňuje priaznivcom všetkých ôsmich tímov vo štvrťročnej fáze vybrať si lístky online na finále, ktoré sa účtujú a spracúvajú iba vtedy, ak ich tím bude postupovať.

Priaznivci sa môžu zapojiť skôr a vybrať si svoje lístky podľa svojich pohodlia, zatiaľ čo športoví organizátori majú úžitok tým, že sa vyhnú obvyklému režijnému a obratu spojenému s používaním tradičných metódingových metód vstupeniek v krátkom časovom rámci, ktorý je k dispozícii, keď sú finalisti známi.

Systém tiež umožňuje ponúknuť akékoľvek nepredané lístky, ktoré nekončia podporovateľom, ktorí zaregistrovali svoj záujem, aby sa stále chcú zúčastniť, čo vedie k vyššej účasti a príjmom z lístkov.

Mick Hogan, riaditeľ udalosti v Newcastle 2019 a výkonný riaditeľ Newcastle Falcons, ktorý hostil túto udalosť, povedal:

Naše skúsenosti s prácou s lístkami.ie boli prvotriedne. Sú inovatívne, veľmi vnímavé na výzvy a usilovne pracujú na zabezpečení skvelého zážitku zákazníka.

Ich znalosti o predaji lístkov sú rozsiahle a konečným výsledkom finále Newcastle 2019 bolo všetko, o čom sme verili, že by to malo byť. Spätná väzba od priaznivcov, EPCR, tímy a miestni obyvatelia boli neuveriteľne pozitívni.

Finále Heineken Champions Cup v roku 2019 bolo najrýchlejšie predajom finále na 24-ročnej histórii turnaja. Stanovil tiež nový záznam, pokiaľ ide o angažovanosť podporovateľa so 62 000 návštevníkmi v Rugby Village Champions a viac ako 2,1 m interakcie sociálnych médií.

Odhaduje sa, že konkurencia viedla k ekonomickému dopadu 35 miliónov GBP na Newcastle a okolité oblasti.

Vik Kumar, CMO, vstupenky.ie/oshi softvér, povedal:

Športové organizácie, ktoré prevádzkujú ďalšie vyraďovacie súťaže, kontaktovali softvér OSHI na zadnej strane úspechu Heineken Cupu, aby sa pýtali na použitie DRS na spracovanie svojich požiadaviek na dodržiavanie lístkov.

Celkovo írska spoločnosť vlastnila a prevádzkovala spoločnosť, zaobchádza s lístkami na tisíce hudby, umenia, komédie, vzdelávacích, rodinných a športových podujatí ročne. Je to najväčší nezávislý predajca lístkov v Írsku a najväčší predajca športových lístkov.

Pre viac informácií kontaktujte Vik Kumar e -mailom na adrese: vik.kumar@tickets.ie

#Sportsvenuebusiness – popredná platforma pre sektorové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok