UFC Fight Night 159: Rodriguez vs. Stephens-stávkové ukážky

Víťaz Latinskej Ameriky v roku 2014-víťaz Latinskej Ameriky, Yair Rodriguez, sa vráti do svojej domovskej krajiny, aby bojoval proti Sluggerovi Jeremym Stephensovi, v piatich koláč Divízia peria.
Zavlákanie bude slúžiť ako primárna udalosť pre UFC Fight Night 159 v Mexico Arena v Mexico City.
Najlepšie boje, aby ste sa stavili na UFC Fight Night 159
Na túto udalosť je usporiadaných 12 bojov. Sedem je z predbežnej karty, ako aj z piatich z primárnej karty.
Celé podujatie UFC Fight Night 159 bude vysielať ESPN + túto sobotu 21. septembra 2019. Pozrime sa na tie najlepšie zápasy
Yair Rodriguez (12-2-0) vs. Jeremy Stephens (28-16-0)
Rodriguezvs.Stephens
-110Moneyline-120
O 3,5 (-110) totalU 3,5 (-120)
Stavte sa na Rodriguez vs. Stephens na myBookie.ag

V tomto boji je na Yair Rodriguez nejaký ďalší tlak. Bude pred davom domu a bude sa očakávať, že bude vyhrať. Rodriguezov záznam 12-2 je vynikajúcim ideálnym, až kým ho nezačnete rozobrať.
Súťaž o spoločnosť Yair nebola tým najlepším zvážením, že v roku 2014 odišiel do UFC. Rodriguez v roku 2019 nebojoval, ako aj jeho poslednou cestou bola víťazstvo KO/TKO nad Chan Sung Jung v roku 2018.
Predtým, ako sa vysporiadal so Sung Jungom, zaznamenal stratu Frankie Edgarovi po tom, čo v druhom kole zostúpil pomocou Ko/Tko. Edgar je jediným legitímnym ťažkostiam Rodriguez na svojom životopise.
A čo Stephens?

Jeremy Stephens prichádza z dvoch priamych strát. Napriek tomu, odvzdušnitelia v MyBookie.ag mu poskytujú 55% naznačenú pravdepodobnosť, aby sa táto stávka stavila víťazom.
Stephens stratil posledné dva zápasy proti tvrdej konkurencii, ako je Jose Aldo a Zabit Magomedsharipov.
Američan je jedným z najsilnejších útočníkov v jeho divízii. Môže ukončiť boj iba rýchlym úderom.
Majte na pamäti, že Rodriguez mal trochu šťastie v jeho poslednom boji proti Sun Jung. Mexickú obrannú obranu nemožno uvažovať nad typickým po tom, čo sa presne tešilo tomu, ako veľa vyhodí kórejský Sun Jung. proti konkurentovi, ako je Stephens, ktorý bude samovražedný.

UFC Pick: Jeremy Stephens -120

Carla Esparza (14-6-0) vs. Alexa Grasso (10-2-0)
Esparzavs.grasso
+105Moneyline-135
O 2,5 (-415) totalu 2,5 (+315)
Stavte sa na esparzu vs. Grasso na mybookie.ag

Na spoločnom podujatí bude mať profesionálnu Carla Esparzu vs. mexická Alexa Grasso, ktorá sa na ňu dostane v súťaži žien v jahode.
Je to podobná okolnosť ako primárna udalosť. Regionálna Grasso si robí meno pre seba, zatiaľ čo Esparza je skúseným profesionálom s obrovským repertoárom pohybov.
Grasso je omnoho viac slagger a bude sa snažiť, aby sa boj stal výraznou výstavou, avšak to nie je to, čo funguje pre Esparzu.
Carla je čistý zápasník, ktorý rád robí jej oponentov určených s veľkým počtom zápasov. Alexa nikdy nevyhral prostredníctvom podriadenosti. Nie je to jej hra.

UFC Pick: Carla Esparza +105

Brandon Moreno (14-5-0) vs. Askar Askarov (10-0-0)
Morenovs.askarov
-125Moneyline+105
O 39,5 (-110) totalu 39,5 (-110)
Stavte sa na Moreno vs. Askarov na mybookie.ag

Posledný dvakrát Brandon Moreno vystúpil na Octagon UFC, ktorý skončil stratou jednomyseľným rozhodnutím. Morenoov posledný boj bol víťazstvom proti Maikel Perezovi, avšak v tradícii bojujúca s alianciou.
Askar Askarov bude debutovať v UFC v Mexiku. Rus je neporazený rekordom 10-0, avšak veľa z týchto bojov bolo v Rusku regionálnymi udalosťami.
V každom prípade je Askarov dusiacim umelcom. Štyri z jeho posledných piatich víťazstiev prišlo prostredníctvom rôznych druhov dusenia.
Z troch najlepších bojov v UFC Fight Night 159 je Askarov najväčším preferovaným na -170. To nám musí povedať, čo v tomto môžeme očakávať.

UFC Pick: Askar Askarov -170

Stavte sa na UFC Fight Night 159 v MyBookie Sportsbook
MyBookie.ag je jedným z našich špičkových stávkových stránok MMA. Na prvý vklad používa nových hráčov 100% až 1 000 dolárov.
Je to najlepšia športová kniha pri hazardných hrách na UFC, pretože používa vysoké limity stávok. Prijíma celý rad pokladníc, vrátane mnohých kryptomen. Tieto sa spracúvajú na bezplatné pri vkladu alebo žiadosti o výber.
Alonzo Solano – športový analytik a spisovateľ Picks
Alonzo je športový analytik, ktorý sa zaoberal vysokoškolským futbalom, ako aj šancami NFL pre bezpečné, ale nemusíte byť šokovaní, ak ste ho skontrolovali na akomkoľvek inom športe. Je to herný analytik, ktorý sa snaží nájsť víťazov každý víkend, ako aj nadšenca kasína.
@Sbs_authority
alonzo@safestbettingsites.com
Alonzo Solano Bio

Podeľte sa so svojimi priateľmi:

Štítky: online športové stávky
Stávka na UFC

Predchádzajúce zverejnenie
NFL Týždeň 3 Profesionálne stávkové ukážka | Pravdepodobnosť a nápady Alonzo Solano 17. september 2019

Ďalšie zverejnenie
Premier League Matchweek 6 Analýza: Najlepšie stávky, ako aj predpovede Shubman Singhnull