Game Changer: ALSD International 2022

Štvrté osobné vydanie ALSD International-popredná udalosť a 365 komunita pre priemysel pre prémiové sedadlá a šport-sa má hostiť na štadióne Tottenham Hotspur, ktorý mení Tottenham Hotspur Stadium tento september 19. a 20. miesto.

Levy UK + Írsko, športový a pohostinský priemysel Compass Group UK a Írsko, futbalový klub Football Club Tottenham Hotspur Football Club pre Catering & Hospitality na štadióne novej generácie, je hlavným partnerom podujatia spolu s THFC.

So zameraním na optimalizáciu príjmu prostredníctvom nových stavov, prestavby a rozšírenia služieb je konferencia a výstava na vysokej úrovni pripravená privítať účastníkov z celého sveta na dva a pol dňa vytvárania sietí, zdieľania znalostí a podnikania.

Témy, ktoré sa majú analyzovať a písať oveľa viac ako 50 vedúcich pracovníkov v priemysle kalibrov z celého sveta – s vývojom a vývojom v centre pozornosti, ale aj súčasnými výzvami, osvedčenými postupmi a získanými ponaučeniami – zahŕňajú:

Architektúra

Stravovanie a koncesie

Súčasné výzvy

Osvedčené postupy

F & b

Fan/hosť/zákazník

Interiéry a pohostinnosť

Digitálne zmeny a inovácie

Ponaučenie

Prémiové sedenie a predaj

Udržateľnosť

Prestavba a zotavenie

Technológia

Tottenham Hotspur Stadium Tour
Tí, ktorí sa zúčastnia na podujatí, sa tiež budú zaoberať veľmi špeciálnou cestou viacerých ocenených štadiónov Tottenham Hotspur, ktorý si vytvoril novú referenčnú hodnotu v globálnom dizajne štadióna a poskytuje jeden z najlepších zážitkov diváka na svete.

Začlenením plne zasunuteľného ihriska sa stal aj prvým účelom domom pre NFL v Európe. S kapacitou 62 850, Tottenham Hotspur Stadium ohlasuje novú éru pre klub a vytvoril hlavnú pamiatku pre Tottenham a Londýn.

Táto hra pre štadión sa môže pochváliť najmenej deväť úrovní pohostinnosti a vytvára ideálnu platformu na usporiadanie vedúceho podujatia pre prémiové kreslo a pohostinstvo a tešíme sa na privítanie starých tvárí a nových na štadióne koncom tohto roka .

Potvrdení účastníci
Subjekty športu a domácej zábavy z celého sveta sa majú zúčastniť, vrátane:

Ako Róm

Arsenal FC

ASCOT RACECourse

ASM Global

Atletický klub

Vzorec 1

Futbalový klub v Los Angeles (LAFC)

Aréna Riga

Chelsea FC

Everton FC

Aréna Etihad

YTL Arena

Prvá priama aréna Leeds

Munster Rugby

Ospreys ragby

Svätí Northampton

Twickenham Stadium Experience / RFU

Kniežatstvo štadión / zážitok z Welsh Rugby Union

Areál škótskeho podujatia

Ak sa chcete dozvedieť oveľa viac alebo chrániť svoje miesto, kontaktujte Katie McIntyre prostredníctvom e -mailu na adrese: katie@alsd.com

Štadión Tottenham Hotspur je hostiť vydanie Alsd International 2022. Obrázok: Počas štvrťroka štvrťroka UEFA Ligy Ligy Finále prvého zápasu medzi Tottenham Hotspur a Manchester City na štadióne Tottenham Hotspur 9. apríla 2019 v Londýne v Anglicku. S láskavým dovolením: Tottenham Hotspur
Účastníci na tohtoročnom podujatí budú mať úžitok aj z aplikácie podujatia poháňanej spoločnosťou Bundeling, ktorá umožní angažovanosť pred, počas event a po udalosti.

Entity vrátane: Forward Associates, 3D digitálne miesto, Bleep UK plc, 20.20 Ltd, CleanEvent Services, Dasgate, Digiseq, Forum od teraz Styl, Hunden Tactical Partner Jump Technologies a WilkinSoneyre sú iba niektorí z potvrdených vystavovateľov a sponzorov.

Levy UK + Írsko
Levy UK + Írsko je športový a pohostinský priemysel Compass Group UK a Írsko. Je lídrom na trhu v ponuke legendárnych zážitkov z potravín a nápojov v mnohých významných športových, arénach a voľnočasových miestach v Spojenom kráľovstve.

Prostredníctvom silných partnerstiev s klientmi vytvára Levy UK + Írsko na mieru na mieru koncepcie potravín, štandardy služieb a priekopnícky dizajn, implementuje metódu hosťa a prebiehajúci vývoj na každom mieste. S vášňou pre celú spoločnosť pre jedlo, Levy UK + Írsko vytvára ponuky a zážitky z potravín, ktoré majú nádherné sezónne jedlá so silným zameraním na britské ingrediencie.

Spoločnosť Levy UK + Írsko, ako aj ponúka koncepty na mieru pre svojich klientov, poskytuje aj podnikové pohostinnosti, stravovanie podujatí, zásobovanie miest a podporné služby prostredníctvom svojho portfólia podnikov. Patria sem portfólio Keith Prowse, Payne a Gunter a Lime Venue.

O ALSD International
Spoločnosť ALSD International je organizovaná a dodávaná spoločnosťou Sports Venue Company (SVB) v mene Asociácie riaditeľov luxusných balíkov (ALSD), ktorá vedie priemysel prémiového sedadla za posledných 30 rokov.

Inauguračné podujatie, ktoré sa konalo v Londýne už v roku 2018, privítalo 120+ vedúcich pracovníkov z celého sveta a zahŕňalo zákulisie Craven Cottage Fulham FC, Wembley Stadium a SSE Arena Wembley. Za rok 2019 zostúpilo na štadión Croke Park približne 250+ účastníkov s ďalšími výletmi zo štadióna 3arena a Aviva. Hybridné upravenie 2020/21null