Eden Park, ktorý usporiadal Národný štadión Esports Ping Zero

, Národný štadión Eden Park, skočil do rýchlo rastúceho sveta „elektronických“ hier tým, že sa spojil s najdlhším bežeckým a najväčším organizátorom udalostí Esports, Ping Zero.

Ping Zero buduje komunitu hráčov už viac ako 15 rokov a minuloročná 40-hodinová podujatie LAN prilákala viac ako 300 hráčov.

Trojdňové podujatie LAN, Ping Zero 51, sa bude konať v Eden Parku od 14. do 16. septembra a ubytuje všetky herné žánre a štýly od príležitostných po konkurenčné hry vrátane dvoch medzinárodných turnajov.

Generálny riaditeľ spoločnosti Ping Zero, Conrad Ware, povedal:

Sme nadšení, že môžeme priniesť našu ďalšiu hernú udalosť Ping Zero 51 do Eden Parku. Hosting dvoch medzinárodných turnajov uvidíme, ako sa zúčastnia niektorých najlepších hráčov Nového Zélandu. Toto najmodernejšie zariadenie je ideálnym zápasom na hosťovanie najväčšej novozélandskej LAN Esport LAN. Chceli by sme sa poďakovať Eden Parku, na ktorom sa spoliehala, že dáva Ping Zero príležitosť priniesť esporty na Národný štadión Nového Zélandu.

Generálny riaditeľ Eden Park, Nick Sautner, komentoval:

Eden Park je známy a v centre mnohých špeciálnych spomienok pre Kiwi a návštevníkov našej krajiny. Bezprecetný rast Aucklandu v posledných rokoch demonštruje globálnu príťažlivosť mesta a rozmanité komunity.

Eden Park sa zaväzuje sprístupniť štadión pre všetkých Aucklandu a Nového Zélandu, nielen pre priaznivcov ragby a kriketu.

Vznik eSports ako skutočnej udalosti na celom svete zdôrazňuje potrebu diverzifikácie štadióna. Kultúrne, umelecké a hudobné podujatia okrem toho pritiahnú nové publikum, ktoré sa možno nikdy nezúčastnili na ragby alebo kriketovom zápase v Eden Parku, pričom všetci priniesli významné ekonomické výhody komunite.

O Eden Park
Eden Park je Národný štadión na Novom Zélande a globálne ikonická aréna, ktorá sa nachádza v centrálnom Aucklande.

Jeho bohatá história a profil sú bezkonkurenčné akýmkoľvek iným štadiónom v krajine. Od svojich začiatkov ako kriketovej pôdy v roku 1903 sa Eden Park stal hlavným miestom pre hlavný šport v letnej a zimnej sezóne v Aucklande, keď v roku 1913 majiteľ Auckland Cricket prenajal zimnú sezónu použitie zeme Auckland Rugby.

V roku 1926 bola podpísaná listina o založení Aucklandského kriketu a ragby Auckland Rugby ako prospešných majiteľov Eden Parku, pretože bola zakotvená v právnych predpisoch. Mnohí si pamätali, že hosťujú finále svetového pohára v Rugby v rokoch 1987 a 2011, Eden Park zostáva domovom kriketu Aucklandu a Auckland Rugby, pretože to bolo omnoho viac ako storočie.

Eden Park sa počíta na prevádzku ako zákonný neziskový orgán, ktorý je zaregistrovaný ako charitatívny počet v Charitatívnej komisii. Jeho cieľmi je propagovať, prevádzkovať a rozvíjať Eden Park ako vysoko kvalitný viacúčelový štadión pre použitie a prospech ragby a kriketu, ako aj ďalšie športové kódy a iné rekreačné, hudobné a kultúrne podujatia v prospech verejnosti región Auckland.

Každý rok, oveľa viac ako pol milióna fanúšikov športov a domácej zábavy z celého sveta navštívte Eden Park. Na štadióne úspešne hosťuje výpredajové davy až 50 000 v zápase a hosťuje oveľa viac ako 1 000 funkcií bez zápasu ročne.

Nezabudnite sa pozrieť na rozhovor, ktorý sme prešli s generálnym riaditeľom Eden Park, Nickom Sautnerom, začiatkom tohto roka kliknutím na obrázok nižšie.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok