Oregon sa rozhodol usporiadať 2022 NCATA National Championships

University of Oregon usporiada 2022 National Collegiate Acrobatics & Tumbling Association Association, ktorá sa usporiadala na 28. – 30. apríla v Matthew Knight Arena, druhýkrát, čo Ducks usporiadali národné majstrovstvá.

Oregon sa naposledy konal v roku 2011, inauguračná udalosť združenia. Oregon bol naplánovaný na to, aby držal rok 2020 spokojný pred zrušením podujatia kvôli pandémii. Oregon dosiahol finále NCATA Majstrovstvá deväťkrát v 10 rokoch podujatia, ktorý vyhral národné tituly v roku 2011, 2013, ako aj 2014.

“Univerzita v Oregone je nadšená, že tu v Eugene usporiada národné majstrovstvá NCATA,” uviedol atletický riaditeľ Oregon Rob Mullens. „Teraz existuje neuveriteľná dynamika okolo akrobacie, ako aj ideálne pre omyl, a je nám cťou mať ešte jednu šancu usporiadať majstrovstvá pre kvalifikovaných a ťažko pracujúcich študentov-atlétov, ktorí sa v tomto športe vyjadrujú. Neboli sme spokojní, keď sa táto udalosť v roku 2020 nedokázala zaujať, a pozeráme sa dopredu, aby sme mali na jar budúcu jamu v prvotriednej udalosti v Matthew Knight Arena, ako aj na pokračovaní v hre našej funkcie v prinášaní tejto hybnosti vpred. “

Osemčlenné podujatie sa začne štvrťfinále 28. apríla, s ktorými sa semifinále dodržiavajú 29. apríla. Finále súkromných udalostí, ako aj majstrovstvá tímu, sa uspokojí 30. apríla. Informácie o vstupenke budú odhalené neskôr.

“Sme nadšení, že sa tento rok vrátime na univerzitu v Oregone na národné majstrovstvá NCATA, najmä po tom, čo bolo naše organizované podujatie v roku 2020 zrušené z dôvodu pandémie,” uviedol výkonný riaditeľ NCATA Janell Cook. „Eugene je špeciálne okolie, ktoré je nadšené ženským športom. Pozeráme sa na partnerstvo s Oregonom, aby sme poskytli nezabudnuteľný zážitok pre všetkých študentov-atlétov, ktorí sa uvádzajú na majstrovstvách. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail