Churchill Downs RaceTrack do investovania 37 miliónov USD na expanziu a vylepšenia

Churchill Downs Racetrack, jedno z mnohých populárnych miest na svete a domácej zábavy, oznámil významný kapitálový projekt 37 miliónov dolárov, ktorý dodá oveľa viac ako 1 800 nových nových nových nových. Sedadlá pre Kentucky Derby v roku 2018 prostredníctvom pridania nových luxusných apartmánov, interiérových jedálenských stolov a sedadiel tribúna tretieho poschodia.

Hlavný projekt „Štartovacie brány“ bude zahŕňať 77 250 štvorcových stôp nového priestoru na severnom konci zariadenia 147-akrových akrov Downs Downs. Štruktúra, v ktorej sa budú konať tri poschodia jednotlivých apartmánov spolu s jedálenským a podujatím, bude postavená v susedstve Suites Jockey Club Suites, ktoré sa otvorili v roku 2003.

Nové luxusné apartmány, na ktorom sa nachádzajú kryté salóniky s barom a súkromným odstupňovaným balkónom, ktorý má výhľad na začiatok Kentucky Derby na vrchole Homestretch, bude hostiť 1 140 hostí s lístkami. Až do nových 36 individuálnych apartmánov bude schopné prispôsobiť sa skupinám rôznych veľkostí.

Churchill Downs má 97 existujúcich stálych apartmánov, ktoré sú ideálnym prostredím pre firemnú domácu zábavu alebo malé oslavy s rodinou a priateľmi: 15 Suites Finish Line, 62 Jockey Club Suites a 20 víťazných kruhových apartmánov.

Kevin Flanery, prezident Curchill Downs Racetrack, povedal:

Projekt Starting Gates Suites je naším ďalším krokom v pokračujúcom úsilí spoločnosti o zlepšenie a zlepšenie zariadení a skúseností zákazníkov v spoločnosti Churchill Downs. Dopyt po lístkoch Kentucky Derby a Kentucky Oaks zostáva pozoruhodný, pričom počet vyhradených žiadostí o sedenie výrazne presahuje náš dostupný inventár ročne. Tento rozsiahly nový prírastok bude pre naše zariadenie fantastickým prínosom na mnohých úrovniach.

Každá z troch úrovní v nových apartmánoch štartovacích brán bude obsahovať priestor na podujatie s 24 osemd-top stolmi na stravovanie interiéru pre celkom 576 miest. Projekt bude zahŕňať aj výstavbu 110 nových sedadiel tribúny tretieho poschodia.

Nadácie Práce na výstavbe štartovacích brán Suites sa začnú v januári a zastavia sa pred začiatkom jarného stretnutia 2017, ktoré sa otvorí v sobotu 29. apríla, aby neovplyvnilo operácie počas týždňa Kentucky Derby.

Ocel bude postavený bezprostredne po 2 miliónoch USD Kentucky Derby, ktorý predstavil Yum! Značky (stupeň I) sa v sobotu 6. mája prevádzkujú 143. rok po sebe.

Projekt štartovacích brán bude dokončený pred rokom Kentucky Derby v roku 2018.

Hostia, ktorí majú záujem o kúpu štartovacieho balíka alebo chcú oveľa viac informácií, kontaktujte Becky Reid, senior riaditeľ predaja prémiových lístkov, na Tel: +1 (502) 636-4533 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese: becky.reid@kyderby.com Kontaktujte Johna Davisa, senior riaditeľa predaja, na Tel: +1 (502) 636-4421 alebo e-mail: John.davis@kyderby.com

O dostihovej dráhe Churchill Downs
Churchill Downs, mnoho legendárnych pretekov na svete, dirigoval plnokrvné preteky a predstavil najväčšiu Ameriku v Amerike, Kentucky Derby, neustále, pretože 1875. Nachádza sa v Louisville, vlajková loď Curchille Downs Incorporated (NASDAQ: CHDN). Historická dráha. Churchill Downs uskutoční 143. beh Kentucky Derby, ktorý predstavil Yum! Značky 6. mája 2017. Jesenné stretnutie trate je naplánované na 30. októbra do 27. novembra. Churchill Downs hostil osemkrát majstrovstvá sveta Breeders ‘Cup Majstrovstvá a podujatie sa vráti na trati v roku 2018. Ešte viac informácií je k dispozícii na adrese: www.churchilldowns.com

#Sportsvenuebusiness

Zdieľajte tento článok