2022 World Pánske majstrovstvá curlingu smerujúce do Las Vegas

Svetová curlingová federácia sa vráti do Las Vegas v Nevade s Majstrovstvom Curling Majstrovstiev LGT World Curling 2022 od 2. do 10. apríla v 8 000-sedadle Orleans Arena.
Podujatie spojí 13 elitných tímov z celého sveta. Orleans Arena usporiadala majstrovstvá 2018 a usporiadala aj niekoľko kontinentálnych pohárov WFG.

Toto bude deviatykrát, keď sa v Spojených štátoch koná svetové majstrovstvá curlingu mužov, pretože v roku 1970 sa však na západnom pobreží konal v roku 1970.

„Sme nadšení, že sa vraciame do Las Vegas s našou Majstrovstvom Curlingu v LGT World, keď viac. Majstrovstvá v roku 2018 boli vynikajúcim úspechom, plné zaujímavých pôžitkov, ako aj mimo ľadu, “uviedla prezidentka World Curling Federation Kate Caithness. „V našej olympijskej sezóne, kde sa záujmy nášho športu výrazne zvýši, nemám pochybnosti o tom, že regionálni organizátori budú opäť dodávať úžasnú atmosféru pre naše elitné mužské tímy a tiež vytvoriť prvotriednu udalosť pre športovcov ako športovcov ako športovcov ako Rovnako ako fanúšikovia curlingu. “
Švédsko je vládnucimi šampiónmi po tom, čo vyhral zlato na treťom po sebe idúcich majstrovstvách v pneumatikách BKT, ako aj v poriadku Majstrovstvá mužov Curling Majstrovstiev v Calgary. Švédsko zabezpečilo prvý svetový titul vo svojej súčasnej víťaznej sérii trojchrcov v Las Vegas v roku 2018.

“Sme nadšení, že môžeme privítať majstrovstvá sveta mužov curlingu späť do Las Vegas,” uviedol Steve Hill, Las Vegas Dohovor, ako aj prezident úradu pre návštevníkov, ako aj generálny riaditeľ. „Je mi cťou usporiadať udalosť tohto kalibru. Sme pozitívni, športovci, ako aj ich fanúšikovia objavia zážitky z jediného vetviny, ktoré očakávali, od mimoriadneho potešenia po pôsobivé stravovanie, atrakcie, kúpele, vonkajšie dobrodružstvo, ako aj ďalšie. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail