Camatic predstavuje svoje nové sedadlo Axiom na Curragh Racecourse

Camatic, ktorý nedávno mal tú česť predstaviť svoje nové miesto Axiom na jednom z vynikajúcich svetových dostihových miest, vo forme pre šľachtu, ako aj pre typický stávkujúci, írsky pretekársky Nové vlajkové zariadenie 80 miliónov EUR v dostihovej dráhe Curragh.

Obtiažnosť bola jasná. Veľký plán na prerobenie Írskeho historického domu plnokrvných koní pretekov, Curragh, do jedného z vynikajúcich závodných miest na svete, ktorý má tvar šľachty, ako aj pre typický stávkujúci. Bola to vízia Aga Khan, pretekajúcej šľachty, ako aj jedného z najbohatších filantropov na svete, pre tento projekt by bol nevyhnutný.

S hlbokými spojeniami s írskym duchovným domom pretekov Aga Khan radil závodné orgány, ako aj vládu, aby sa uskutočnili prestavba, ktorá by spôsobila starnúce zariadenia Curragh:

Najpozitívnejšia reakcia na potreby súčasných pretekov.

Veľkolepý nový tribúna má vo vnútri schopnosť 6 000 s terasami, ako aj sedenie pre ďalších 6 000 vonku. Obrázok, s láskavým dovolením: NMA architekti

Centrom plánu bol tribúna s dvoma pozoruhodnými novými funkciami: ohromujúca konzolová strecha s rozlohou 7 000 štvorcových metrov, ako aj sedenie v aréne, ktorá poskytuje pretekárskych hráčov vzrušujúco blízko, neobmedzená a pohodlná výška . To je miesto, kde prišiel Camatic. Podnik vyjadril vážnu mieru úrokov v extrémne skorej fáze práce, ako aj nadviazané spojenia cestovaním do Írska, aby predviedli svoj nový systém sedenia Axiom, ako aj zabezpečil ubezpečenia o preprave a inštalácii.

Plány si vyžadujú sedenie na štadióne bez údržby s modernou estetickou a kompaktnou štýlom, ale žiadne kompromisy s VIP pohodlie. Zatiaľ čo zametacia strecha tribúna ponúka určitú bezpečnosť pre terasy, sedenie muselo byť odolné voči vode, ako aj s vynikajúcim UV odporom. Čalúnená verzia axiómu Camatic, čalúnená v svetlo šedej, morskej kvalite vinylu, dokonale namontovala náklady.

Práce na prestavbe Curragh sa začali v roku 2017, ako aj do januára 2019, tím Camatic bol na mieste a zaoberal sa ťažkosťami, ktoré predstavuje írska zima, strešná práca, ako aj nepretržité závodné stretnutia. V súlade s mesiacom Camatic nainštaloval takmer 1 400 miest na veľa času na veľké opätovné otvorenie v máji, keď vek Khan oficiálne privítal stávkujúcich na tribúne, ktorý prináša jeho meno, ako aj model axiómu Camatic.

Zatiaľ čo zametacia strecha tribúny nad stojanom Aga Khan ponúka určitú bezpečnosť pre terasy, sedenie muselo byť vode odolné aj s vynikajúcim UV odporom. Polded verzia axiómu Camatic, čalúnená svetlo šedou vinylom na mori, dokonale namontovala náklady

Na pretekoch
Taoiseach Leo Varadkar oficiálne otvoril veľkolepé zariadenia Curragh v máji. Ústredným bodom prestavanej dostihovej dráhy je stojan Aga Khan, ktorý dokáže postarať o 6 000 ľudí na štyroch úrovniach.

Rovnako ako stánok, dvojročná práca priniesla zrekonštruované stabilné trávniky, ako aj sprievodný prsteň, okrem zariadení na mieru vrátane seminárov, ako aj reštaurácií. Vylepšené boli aj cvals, ktoré sa nachádzajú v Curragh Plains.

Historická izba kráľovnej, ktorá bola premiestnená ako samostatná funkcia, ako aj zostavený blok blokom od starého stánku, teraz má výhľad na veľký sprievod.

Napriek tomu, že bol dokončený iba niekoľko mesiacov, projekt, ktorý poskytol primárny dodávateľ John Sisk & Son, a navrhol Newenham Mulligan & Associates (NMA Architects), Curragh Racecourse si už zabezpečila niekoľko pochybností vrátane úsilia BIM v BIM. Cena za rok na cene ICI 2019.

Dozviete sa viac o Camatic sedenie, ich najnovších produktoch, pokroku a pracovných miestach na budúcom mesiaci ALSD Worldwide, ktoré sa konajú na štadióne Croke Park, 28.-29. októbra, kde ich môžete objaviť na výstavnom stánku č. 31.

Vrcholom prestavanej dostihovej dráhy Curragh je stánok Aga Khan, ktorý sa uspokojí až 6 000 ľudí na štyroch úrovniach. Obrázok, s láskavým dovolením: NMA architekti

Vypočujte si všetko o tom, ako aj o ďalších kameňových pracovných miestach na sedenie na Alsd na celom svete-jedinou európskou a jedinou udalosťou venovanou prémiovému sektoru Seat & Hospitality-pričom umiestnenie na štadióne Croke Park 28.-29. októbra. Približne 50+ profesionálov s vysokým kalibrom z celej Európy a Severnej Ameriky, vrátane Roy Westwood z Agre Associates, ktorý bol zaradený do nových projektov štadióna Curragh, ako aj do spoločnosti Tottenham Hotspur, poskytne informácie o tom, ako presne zvýšiť príjmy Nové zostavy, renovácie, ako aj rozšírenia služieb, okrem najnovších ponúk F&B, ako aj inovácií.

#AlsDinternational – vedúce európske podujatie venované prémiovému morunull