Bradford City sa zaväzuje k významným vylepšeniam výšky tónu

Bradford City Football Club potvrdil, že sa zaviazali k významným vylepšeniam ihriska Valley Parade, spolu s požadovanou opravou a výmenou existujúceho odtokového systému na štadióne.

Práce sa uskutočnia počas blízkej sezóny a prejavia skutočnú vieru majiteľov investovať do infraštruktúry klubu.

Po mesiacoch zlého počasia a klesajúcej kvality povrchu, Bradford City AFC zaregistroval kompetenciu FIFA a UEFA, ktorý bol schválený špecialista Richard Hayden, od spoločnosti Hayden Turfcare Ltd vo Wetherby, ktorý bude dohliadať na diela, ktoré bude vykonávať Severom Anglicka Firma CLS Sport Ltd (v blízkej sezóne).

V roku 2018 Hayden dokončil svoje 300. ihrisko počas 20 -ročnej kariéry, vrátane svetového pohára FIFA a majstrovstiev Euro UEFA Euro.

Hayden povedal:

Teší ma, že na tomto projekte pracujem s Bradford City FC. Sú progresívnym klubom a obaja chceme mať najlepší možný povrch.

Byť na miestnej úrovni nám umožňuje ponúkať podporu vedúcemu Groundsmanovi, Mick Doyle a Managerovi Operations & Stadium, Paula Watsonovej, na riadení ihriska počas celej sezóny. Je dobré byť späť v Bradforde.

Pri nákupe, ktorý zaručuje, že klub poznal celý rozsah problémov, bol výskumný inštitút Sports Turf (STRI) v Bingley použitý na vykonanie úplného prieskumu, ktorý potvrdil dôvody zhoršenia výšky tónu.

Predseda klubu, Edin Rahic, povedal:

Odloženie hier Milton Keynes a Walsall sklamali všetkých spojených s klubom, ale napriek tomu, že všetky najlepšie úsilie pozemných zamestnancov, kombinácia veľmi starého drenážneho systému a silného dažďa naznačuje, že voda jednoducho spočíva na povrchu, zabíja trávnik a bez ohľadu na to Koľko práce sa vykonáva ručne alebo so strojmi, je ťažké sa zotaviť.

Operations & Stadium Manager, Paula Watson, dodal:

Táto práca je už dávno oneskorená. Primárne odtoky boli nainštalované v roku 1987 a odvtedy nedošlo k aktualizácii tohto systému. Ako také by sme bez veľkých investícií predĺžili problémy a nevyriešili by sme ich. Táto práca z tohto dôvodu bola potrebná.

Z pohľadu klubu by bolo vhodnejšie minúť tisíce libier na oveľa vzrušujúcejšie projekty, ktoré priamo majú prospešné prínosy mal v posledných mesiacoch.

Viac informácií nájdete na:

Obrázok, s láskavým dovolením: futbalový klub Bradford City

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok